Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  O nas – Przedszkole – Chłapowskiego 1

KIM JESTEŚMY?

Przedszkole „Tygrysek i Przyjaciele” powstało z myślą o najmłodszych i dla najmłodszych. Najważniejszym celem, który towarzyszy nam podczas tworzenia miejsc opieki dla dzieci i ich funkcjonowania, jest odpowiedzialność oraz oddanie. Wierzymy, że ciężką pracą, empatią oraz zaangażowaniem, będziemy w stanie osiągnąć efekt, który będzie cieszył zarówno dzieci, rodziców, jak i personel. Każdego dnia staramy się budować zaufanie w oparciu o najwyższe standardy naszych usług.

Tworzymy miejsca, które będą w stanie zapewnić nieograniczony rozwój dzieci. Nasze placówki wyposażone są w certyfikowane meble oraz pomoce pobudzające zmysły dzieci. Staramy się aby rodzic mógł jak najszybciej wrócić do miejsca pracy bez obaw o swoje maleństwo. W trud wychowania, wkładamy tak wiele ciepła jak sami chcielibyśmy otrzymać. Najwięcej radości sprawia nam widok uśmiechniętych dzieci. W naszej działalności kierujemy się zasadami indywidualnego podejścia do każdego dziecka; zrozumieniem jego pasji oraz zainteresowań.
W trud wychowania wkładamy tak wiele ciepła jak sami chcielibyśmy otrzymać. Najwięcej radości sprawia nam widok uśmiechniętych dzieci. W naszej działalności kierujemy się zasadami indywidualnego podejścia do każdego dziecka oraz zrozumieniem jego pasji oraz zainteresowań.

Nasze Przedszkole to miejsce, w którym stawiamy na bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Każde z nich nosi w sobie wiele predyspozycji i talentów, a naszym celem jest je dostrzegać, pielęgnować i rozwijać.

a

Plan dnia

Oto nasz plan dnia!

a

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu ze żłobkiem.