Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  O nas – Czapelska

KIM JESTEŚMY?

Żłobek „Tygrysek i Przyjaciele” powstał z myślą o najmłodszych i dla najmłodszych. Najważniejszym celem, który towarzyszy nam podczas tworzenia miejsc opieki dla dzieci, jest odpowiedzialność oraz oddanie. Wierzymy, że ciężką pracą, empatią oraz współpracą, będziemy w stanie osiągnąć efekt, który będzie cieszył zarówno dzieci, rodziców, jak i personel. Każdego dnia staramy się budować zaufanie w oparciu o najwyższe standardy naszych usług.

Tworzymy miejsca, które będą w stanie zapewnić nieograniczony rozwój dzieci. Wybieramy lokalizacje, w których możliwym jest usytuowanie placów zabaw dla dzieci oraz przestrzeni zielonej. Nasze placówki wyposażone są w certyfikowane meble oraz pomoce pobudzające zmysły dzieci. Staramy się aby rodzic mógł jak najszybciej wrócić do miejsca pracy bez obaw o swoje maleństwo. W trud wychowania wkładamy tak wiele ciepła jak sami chcielibyśmy otrzymać. Najwięcej radości sprawia nam widok uśmiechniętych dzieci. W naszej działalności kierujemy się zasadami indywidualnego podejścia do każdego dziecka oraz zrozumieniem jego pasji oraz zainteresowań.

GDZIE JESTEŚMY?

Żłobek zlokalizowany przy ul. Czapelskiej 36 w Warszawie mieści się w świetnie skomunikowanym miejscu dzielnicy Pragi-Południe (rondo Wiatraczna). Placówka składa się z 5 sal wielofunkcyjnych wyposażonych w bajkowe zestawy meblowe oraz zabawki wspierające rozwój dzieci. Głównym celem żłobka jest wspieranie rozwoju dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat, umożliwianie powrotu do pracy rodzicom oraz rozwijanie umiejętności i doświadczenia opiekunek zatrudnionych w żłobku.
Placówka posiada zarówno miejsca komercyjne, jak i wykupione przez m.st. Warszawę.

Naszymi podopiecznymi opiekują się empatyczne, wyrozumiałe i cierpliwe ciocie, które swoją postawą każdego dnia będą starały się zdobywać cenne zaufanie dzieci oraz rodziców. Codziennie przyjdzie nam mierzyć się z wieloma trudnościami, wierzymy jednak, że to dzięki rozmowie, współpracy oraz kreatywności będziemy w stanie walczyć o dobro najmłodszych. Współpracujcie z nami, zaufajcie nam i codziennie budujcie z nami nowy, wspaniały dzień.
W trud wychowania wkładamy tak wiele ciepła jak sami chcielibyśmy otrzymać. Najwięcej radości sprawia nam widok uśmiechniętych dzieci. W naszej działalności kierujemy się zasadami indywidualnego podejścia do każdego dziecka oraz zrozumieniem jego pasji oraz zainteresowań.

a

Plan dnia

Oto nasz plan dnia!

a

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu ze żłobkiem.