Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  O nas – Szeligowska 6 – żłobek

KIM JESTEŚMY?

Żłobki i przedszkola „Tygrysek i Przyjaciele” powstały z myślą o najmłodszych i dla najmłodszych.
Najważniejszym celem, który towarzyszy nam podczas tworzenia miejsc opieki dla dzieci i ich funkcjonowania, jest odpowiedzialność oraz oddanie. Wierzymy, że ciężką pracą, empatią oraz zaangażowaniem, będziemy w stanie osiągnąć efekt, który będzie cieszył zarówno dzieci, rodziców, jak i personel. Każdego dnia staramy się budować zaufanie w oparciu o najwyższe standardy naszych usług.

szeligowska (6)

Tworzymy miejsca, które będą w stanie zapewnić nieograniczony rozwój dzieci. Nasze placówki wyposażone są w certyfikowane meble oraz pomoce pobudzające zmysły dzieci. Staramy się aby rodzic mógł jak najszybciej wrócić do miejsca pracy bez obaw o swoje maleństwo. W trud wychowania, wkładamy tak wiele ciepła jak sami chcielibyśmy otrzymać. Najwięcej radości sprawia nam widok uśmiechniętych dzieci. W naszej działalności kierujemy się zasadami indywidualnego podejścia do każdego dziecka; zrozumieniem jego pasji oraz zainteresowań.

Lokal zaadoptowany na potrzeby żłobka składa się z trzech sal wielofunkcyjnych. Sale wyposażone zostały w bajkowe zestawy meblowe oraz zabawki wspierające rozwój dzieci. Aranżacja żłobka została tak zaprojektowana, aby pobudzała zmysły dziecka. Placówka posiada możliwość korzystania z placu zabaw wyposażonego w zabawki ogrodowe. Naszymi podopiecznymi opiekują się empatyczne, wyrozumiałe i cierpliwe ciocie, które swoją postawą każdego dnia będą starały się zdobywać cenne zaufanie dzieci oraz rodziców.

a

Plan dnia

Oto nasz plan dnia!

a

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu ze żłobkiem.